Advocat assessor
Advocat assessor Advocat assessor
     DIRECCIÓ GENERAL     
flecha

Pau Riera Rey


Director General
priera@ambitassessor.com
  • No és fàcil convertir els reptes en oportunitats, però és el millor camí que conec cap a l'èxit.

    Veure perfil

Marc Ivars Iglesias


Sotsdirector general
mivars@ambitassessor.com
  • Crec fermament que un bon contracte és el millor instrument per evitar el conflicte i, en cas que n'hi hagi, per combatre'l.

    Veure perfil
ÀREA FISCAL - CONTABLE
flecha

Alicia Conesa Garrido


Directora d'àrea
aconesa@ambitassessor.com
  • L'èxit de tot projecte passa per creure-hi; no esperis dels demés allò que no t'exigeixis a tu mateix.

    Veure perfil
    Advocat assessor

Maribel Isart Llorente


Consultora
misart@ambitassessor.com
  • Assolirem tot allò que ens proposem sempre que estiguem motivats.

    Veure perfil
    Advocat assessor

Francisco Romero


Consultor
fromero@ambitassessor.com
  • Un bon servei al client, prové del bon tracte i d'un equip motivat, que amb les seves capacitats, solucionen el seu problema

    Veure perfil
    Advocat assessor

Lara Escudé


Consultora
lescude@ambitassessor.com
  • Empatitzar amb el client és fonamental per saber el que necessita i oferir-li-ho

    Veure perfil
    Consultora Assistant

Sonia Fernández


Consultora Assistant
sfernandez@ambitassessor.com
  • Per poder donar una bona qualitat de servei, hem de ser capaços de sentir com nostres els projectes dels nostres clients.

    Veure perfil

Mamen Beltran


Comptable
mbeltran@ambitassessor.com

Anna Bernadas


Comptable
abernadas@ambitassessor.com

Mónica Sánchez


Comptable
msanchez@ambitassessor.com
              ÀREA LABORAL             
flecha
    Advocat assessor

Meritxell Arnal Domingo


Directora d'àrea
marnal@ambitassessor.com
  • A Ambit ens esforçem per anticipar-nos a les necessitats del client, creiem que la proactividad és un valor imprescindible per a un professional

    Veure perfil
    Advocat assessor

Marta Claudia Jabares


Consultora
mjabares@ambitassessor.com
  • La constància en el treball i l'empatia amb els clients és fonamental per aconseguir l'èxit

    Veure perfil

Elisenda Tort


Auxiliar
etort@ambitassessor.com

María Escoda


Auxiliar
mescoda@ambitassessor.com

Abigail Fernández


Auxiliar
afernandez@ambitassessor.com
   ÀREA ADMINISTRACIÓ  
flecha

Montse Riera Rey


Directora d'àrea
mriera@ambitassessor.com
  • Els nostres clients compten amb Àmbit en el seu equip, estem amb ells i per a ells.

    Veure perfil

Cristina Sanz


Recepció
csanz@ambitassessor.com

Cristina Moreno


Recepció
cmoreno@ambitassessor.com

Síganos en:
Barcelona
Rbla Catalunya, 98 5º2ª 08008. Barcelona

Olesa de Montserrat
Mallorca, 11-13 08640. Olesa de Montserrat

T +34 933 233 100 - ambit@ambitassessor.com
Esta web utiliza cookies, para ver la política de cookies, presione aquí Si continuas navegando estás aceptándola